Déčku Radim vůbec nesedí

Utkání s celkem, na kterém jsme doma vyhořeli, opět skončilo v náš neprospěch, a tak se pro nás tento soupeř stal značně neoblíbeným. Sestava domácích byla stejná jako v prvním utkání (Myšík, Míka, Stříbrný, Gebauer), v naší sestavě byli Hanuš, Stuchlík, Oravec a Vydra.

Po čtyřhrách jsme prohrávali 2:0, když jsme uhráli dohromady pouhý set. V prvním kole se nám podařilo soupeře přehrát a bod ztratil pouze Tomáš, 3:3. Druhé kolo jsme však bohužel nezvládli, když bodoval pouze Jakub proti Míkovi, a tak nám domácí opět utekli, 6:4. Ve třetím kole jsme opět podali vesměs špatný výkon, když bod urval pouze Jirka s Míkou, 9:5. Poslední kolo pak bylo dokonce zcela v režii domácích, když Jakub nestačil na Myšíka o dva míčky v pátém setu a Jirka s Gebauerem prohrál také v pátém, 13:5.

Jirka Stuchlík (2) si odehrál svůj standard, Jakub Oravec (2) byl ze své hry značně zklamaný, Jarda Hanuš (1) si párkrát hodil ručníkem, jak je jeho dobrým zvykem a Tomáš Vydra (0) se v tomto utkání herně trápil.