Céčko nedalo šanci Miletínu

V pátek večer jsme ve své domácí hale uvítali soupeře z Miletína, který bojuje o záchranu v soutěži s týmy z Lán a s Bělohradem „B“. V naší sestavě nechyběli Morávek, Růžek, Oravec a Virag, hosté dorazili v sestavě Novák, Bezvoda, Rézmüves a Rais.

Čtyřhry jsme zvládli bez ztráty jediného setu, a tak jsme rychle vedli 2:0. V prvním kole jsme pokračovali bez prohraného setu až do posledního zápasu, ve kterém Roman prohrál 1:3 s Novákem, 5:1. V kole druhém prohrál pouze Jakub s Bezvodou, když nedokázal využít 2 mečboly ve čtvrtém setu, to už jsme vedli 8:2. Už v polovině třetího kola bylo o vítězi rozhodnuto, když náš desátý bod zařídil Roman s Bezvodou, prohrál pouze Mirďa s Novákem, čímž se z utkání stala exhibice, 11:3. Poslední kolo prohrál pro změnu pouze Jirka Morávek s Bezvodou, a tak celý tým přispěl k výhře stejným dílem, 14:4.

Roman Růžek, Jakub Oravec, Jirka Morávek a Mirďa Virag (všichni 3,5) odehráli velmi dobré utkání a potvrdili s tímto soupeřem roli favorita.