Béčko prohrálo s vedoucím týmem

Ve čtvrtek v podvečer jsme předehrávali v Hradci Králové 13. kolo. Naším soupeřem byl vedoucí tým naší soutěže Sokol 2 Hradec Králové „E“, který proti nám nastoupil v sestavě (Zeman, Pauliš, Pleskač a Kačer). Náš tým nastoupil v sestavě (Luňák, Stoklas, Sochor a Fišar).

obrobrÚvodní čtyřhry se našemu týmu nepodařily. Michal s Horsťou podlehli v pátém setu Pleskačovi s Paulišem. Tomáš s Martinem podlehli Zemanovi s Kačerem. Michal porazil jednoznačně Kačera i Pleskače a podlehl Zemanovi, jako každý z nás, kdo na něj narazil. Martin porazil Pauliše, podlehl smolně Kačerovi v pátém setu a prohrál již se zmiňovaným Zemanem. Horsťovi se nedařilo a podlehl Paulišovi, Pleskačovi i v pátém setu Kačerovi. Tomáš podlehl jednoznačně Pleskačovi i Zemanovi. Následně aspoň vrátil domácí porážku Paulišovi.

Celkově jsme podlehli vedoucímu týmu 10:4. Naše body: (Luňák 2, Sochor a Fišar 1, Stoklas 0).