Céčko potvrdilo dosavadní neporazitelnost doma s Nemyčevsí

V páteční podvečer zavítal do naší herny tým Nemyčevse „B“, ve složení: Trč T., Kubík, Brett a Ševců. Po úvodních čtyřhrách byl stav 1:1, když Jirka s Mirďou prohráli svůj zápas 10 v pátém setu. Roman s Tomášem konečně zahráli tak, jak si řekli a vyhráli přesvědčivě 3:0.

Jirka potvrdil svou formu a prohrál pouze v pátém setu s dobře hrajícím Kubíkem. Roman zahrál výborně a prohrál jen s nepříjemným Trčem a jak to sám následně nazval: „Konečně se zadařilo ;)“. Mirďa zahrál také excelentně, prohrál jen s jeho neoblíbeným materialistou Trčem. Přihlížející pobavil opět svými hláškami. Přidal jednu perličku, když hrál 3. set s Kubíkem asi 15 minut a zeptali jsme se ho, kolik to bylo, odpověděl nám „8“, následně se opravil a řekl „teda 15“. Tomáš měl v prvním zápase s Kubíkem celý zápas lehce převahu a v nejtěsnější koncovce páteho setu zvítězil, jinak ostatní zápasy zvládl.

Nakonec si odvezla Nemyčeves přesvědčivou porážku 14:4.
Body domácích: Virag a Morávek 3, Růžek 3,5, Fišar 4,5.